SUSITARKITE SU SAVO VAIKAIS, 
KAI TAI ATRODO NEĮMANOMA!

9 AKADEMINIŲ VALANDŲ POZITYVIOS TĖVYSTĖS KURSAS

ĮSIGYKITE IŠSAMŲ TĖVYSTĖS KURSĄ SU -50% NUOLAIDA 

Skirta tėvams, kurie nori išlaikyti ramybę, užauginti emociškai sveikus vaikus, padėti vaikams elgtis tinkamai be šaukimo, grasinimų ir bausmių.

Internetinį kursą veda psichologė Ieva Šuipė

APIE MOKYMUS:

Dažniausiai tėvai ieško mokymų ar į specialistus kreipiasi tada, kai nesusitvarko su netinkamu, sudėtingu, keistu vaiko elgesiu ar reakcijomis. 

Norisi gauti patarimą, receptą, kelias aiškias taisykles, tikintis, kad tai padės. Kartais padeda. Tačiau dažniausiai vaiko elgesys susitvarko pradedant nuo visai kitų dalykų: tėvų ramybės, ryšio su vaiku sustiprinimo, ar net sukūrimo, savo ir vaiko emocijų, jausmų pasaulio pažinimo ir priėmimo.
 
Kviečiame jungtis į išsamų 9 ak. valandų kursą, kurio metu apjungsime naujausią teoriją, praktinius patarimus bei užduotis.

Kurso trukmė - 9 akademinės valandos. Šis kursas yra profesionaliai nufilmuotas ir jį galite žiūrėti Jums patogiu metu. 

ŠI MOKYMŲ PROGRAMA SKIRTA:

 • ​Tėvams, kurie nori sužinoti, kaip elgtis įvairiose situacijose su savo vaiku;
 • ​Tėvams, auginantiems vaikus nuo gimimo iki 10 metų amžiaus;
 • ​Tėvams, kurie nori užauginti emociškai sveiką asmenybę;
 • ​Tėvams, kurie nori sustiprinti ryšį su savo vaiku;
 • ​Norintiems gauti specialisto patarimą, kaip tinkamai auklėti savo vaikus, kad jis užaugtų emociškai sveikas;
 • ​Tėvams, kurie nežino kaip susitvarkyti su netinkamu vaikų elgesiu;
 • ​Tėvams, kurie nori sužinoti, kai atliepti vaiko poreikius;
 • ​Tėvams, kurie nori suprasti, kaip teisingai priimti vaiko jausmus ir su jais tvarkytis;
 • ​Tėvams, kurie nori išmokti, kaip taisyti vaiko netinkamą elgesį ir paskatinti bendradarbiavimui be bausmių ir grasinimų.

POZITYVIOS TĖVYSTĖS KURSO PRIVALUMAI:

Tai profesionaliai nufilmuotas kursas, kurį galėsite žiūrėti jums patogiu metu ir tempu iš bet kurios pasaulio vietos. (savo kompiuteryje, telefone ar planšetiniame kompiuteryje).
Net 9 akademinės valandos vaizdo turinio, kuris padės įsisavinti lengviau ir efektyviau visą informaciją, kurią dėsto psichologė - Ieva Šuipė.
Prieiga prie mokymų platformos galios net pusę metų. Kiekvienas žmogus, kuris įsigys kursą bus prijungtas prie profesionalios platformos, kur bus paprasta žiūrėti ir įsisavinti kiekvieną pamoką.

MOKYMUS VEDA PSICHOLOGĖ IEVA ŠUIPĖ

Ieva Šuipė - psichologė, organizacijos “Savanoriai vaikams” vadovė, trijų vaikų mama. Mokymus Ieva tėvams veda jau 10 metų, konsultuoja tėvus ir vaikus, šiuo metu kelia kvalifikaciją podiplominėse psichodinaminės vaikų ir paauglių psichoterapijos studijose.

Kaip sako pati Ieva: “Gimus pirmajai dukrai, prasidėjo didžioji mano gyvenimo mokykla: aiškiai supratau, kaip svarbu tėvams yra domėtis, būti sąmoningiems, gydyti savo vaikystės žaizdas, atrasti teisingą ir tikrai naudingą informaciją tarp visų tų begalės patarimų, kaip nepasimesti, kaip leisti sau pasitikėti savo širdies balsu.
Nors motinystei ir tėvystei iki galo pasiruošti neįmanoma, tačiau įsitikinau per savo patirtį, kad žinios yra jėga.

Norisi, kad nuo pat pradžių tėvystės kelias būtų kuo sklandesnis ir kuo mažiau streso keliantis. Nes vaikams nereikia tobulų mamų ir tėčių. Nes turint per didelius lūkesčius sau, lengvai galima perdegti. O laimingiems vaikams pirmiausia reikia laimingų tėvų.”

ŠTAI KĄ KALBA ŠIŲ MOKYMŲ DALYVIAI:

SPECIALUS PASIŪLYMAS -50% NUOLAIDA!

67.99 EUR vietoje 136 Eur 

Už mažesnę kainą liko:

vietos

#1: Užsakovo informacija
Vardas, pavardė:
El. pašto adresas:
telefono numeris:
#2: Apmokėjimo informacija
Apmokėjimas debetine arba kreditine kortele
Užsakoma paslauga
Kaina
67.99 EUR
Jei norite apmokėti bankiniu pavedimu, padarykite pavedimą žemiau esančiais rekvizitais. Padarę pavedimą, atsiųskite pavedimo kopiją adresu: info@gyvenimoklubas.lt

Gavėjas: UAB Invertino
Sąskaita: LT307300010164805038
Paskirtis: Pozityvios tėvystės kursas
ĮSIGIJANT KURSĄ GAUNATE:
 • ​9 ak. valandų mokymų programa, kuri yra nufilmuota profesionaliai, kad jums būtų efektyvesnis mokymasis;
 • ​Gausite praktines užduotis, kurias galėsite taikyti praktikoje;
 • ​Prisijungimą 6 mėnesiams prie profesionalios mokymų platformos, kur mokymus galėsite stebėti iš bet kokios pasaulio vietos. Ir iš bet kokio savo įrenginio.

Atsiperkanti investicija

Šis kursas nėra tik išlaidos. Tai jūsų investicija į žinias ir naujausius mokslinius tyrimus, kuriuos seminare jums pristatys psichologė Ieva Šuipė

Saugus atsiskaitymas

Mes laikomės visų BDAR (GDPR) reikalavimų, todėl užtikriname jūsų duomenų ir atsiskaitymo saugumą.  Puslapyje naudojame aukšto lygio šifravimo sistemą, todėl operacijos yra apsaugotos nuo duomenų pažeidimų.
“Lankiau “Pozityvaus auklėjimo“ seminaro ciklą. Labai džiaugiuosi įgytomis žiniomis, pasidalinta patirtimi. Puikūs konstruktyvūs patarimai:) ačiū! “

-Beata Fedorcovienė-
“Man žiauriai labai 🙂 patiko Ievos vedami seminarai apie pozityvią tėvystę. Mes, tėvai, apsupti begalinių reikalavimų, skubos, aplinkos spaudimo, pamirštame prigimtinį talentą, kad esame patys geriausi tėvai savo vaikams. Labai dėkinga psichologei Ievai už sugrąžintą pasitikėjimą savimi! Rekomenduoju šiuos mokymus 100 proc.! “ 

-Sigita Jurkūnienė-

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kam skirtas šis kursas?
Šis 9 akademinių valandų kursas skirtas tėvams, auginantiems vaikus gimimo iki 10 metų amžiaus, nors pateikta informacija tiks ir auginant vyresnio amžiaus vaikus. 
Ar tai yra gyvas kursas ar jo įrašas?
​Tai yra profesionaliai nufilmuotas kursas, kurį galėsite žiūrėti jums patogiu metu ir tempu. 
Kiek laiko galėsiu žiūrėti įsigytus mokymus?
Įsigijus mokymus, kurso medžiaga bus prieinama pusę metų. 
Pirkimo taisyklės    Asmens duomenų tvarkymo taisyklės    Susisiekite

Visos teisės saugomos | © GyvenimoKlubas | © Ieva Šuipė.